Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077 musiaÅ‚ być „prawdziwym dupkiem”, bo ma za dużo uroku
Keanu Reevesa zna niemal każdy (a jeÅ›li ktoÅ› nie zna, niech żaÅ‚uje). Kanadyjski gwiazdor sÅ‚ynie nie tylko ze swojego nieprzeciÄ™tnego talentu aktorskiego, ale również niezwykle przyjaznego charakteru. Jego Å‚agodne usposobienie i urok osobisty sprawiÅ‚y jednak, że twórcy z CD Projekt RED mieli spory problem w wykreowaniu postaci Johnny’ego Silverhanda, któremu, jak wiemy, daleko jest do bycia miÅ‚ym goÅ›ciem z sÄ…siedztwa.

WiÄ™cej Å›wiatÅ‚a na ten skomplikowany proces rzuciÅ‚ PaweÅ‚ Sasko – główny projektant zadaÅ„ w grze – podczas wydarzenia Game Developers Conference.

Zdaniem dewelopera Keanu Reeves posiada tzw. „moc gwiazdy”, dlatego niezależnie od tego, jakie cechy posiada grana przez niego postać, gracze w dalszym ciÄ…gu bÄ™dÄ… stać po jej stronie. Zatem zespół projektantów, aby uniknąć takiej sytuacji, postanowiÅ‚ uczynić – przynajmniej na poczÄ…tku historii – z Silverhanda „prawdziwego dupka”.

WÅ‚aÅ›nie dlatego Johnny Silverhand jest takim dupkiem, gdy spotykamy go po raz pierwszy. ChcieliÅ›my mieć pewność, że uda nam siÄ™ stworzyć tÄ™ skomplikowanÄ… podróż wewnÄ™trznÄ… bohatera – od bycia okropnym czÅ‚owiekiem, do miejsca, w którym gracz zaczyna z nim sympatyzować i popierać jego decyzje – wyjawiÅ‚ Sasko

Źródło:
"grim_reaper" - GRY-OnLine
Klemens
2023-03-24 11:02:15
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow